استخدام طراح لوگو در آرمکده

استخدام طراح لوگو و گرافیست وب حرفه ای

طراحی لوگو یکی از مشاغل پردرآمد و در عین حال جذاب برای طراحان گرافیک به شمار میرود. افراد میتوانند با کار در این حوزه علاوه بر شناخت توانمندی ها و استعداد های خود، در جهت توسعه و باروری پتانسیل تبلیغات کشور نیز گام بردارند. از همین رو و با هدف کارآفرینی، گروه طراحی آرمکده جهت تكميل کادر خود تصمیم به استخدام طراحان گرافیست مجرب با شرایط زیر دعوت به عمل میآورد:

 

- افراد مسلط به طراحي لوگو، طراحی نشانه یا طراحی آرم

- داشتن قوه خلاقیت و توانایی انجام کار گروهی

- روحیه انتقاد پذیر

 

از مهم‌ترین شروط استخدام در بخش طراحی گرافیک قوه ایده پردازی بالا و تسلط کامل فرد بر روی حداقل 3 نرم افزار طراحی است که این برنامه ها عبارتند از : Corel - Illustrator  - Photoshop

لازم به ذکر است که گروه طراحان آرمکده برای ایده پردازانی که به صورت تخصصی بر یک نرم‌افزار طراحی تسط کافی دارند نیز ارزش خاص قائل است و درصورت تائید توانایی آنها این هنرمندان میتوانند به این تیم طراحی لوگو بپیوندند.

یکی از هدفهای این مجموعه، کارآفرینی برای افراد جویای کار میباشد که با توجه به توانایی و پشتکار افراد، می‌تواند به صورت قابل توجهی درآمدزا باشد. همكاري در این گروه به صورت تمام وقت و پاره وقت میباشد.

متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه کاری خود را به همراه چند نمونه اثر تائید شده از طریق فرم استخدام طراح زیر برای مجموعه آرمکده ارسال نمایند. در صورت پذیرش آثار و همچنین تمایل طراح به همکاری به صورت غیر حضوری یا فری لنس این فرآیند نیز امکانپذیر میباشد.

ميزان و سطح پروژههاي محول شده به طراحان، با توجه به تعداد سفارشات، قدرت و سرعت ارائه و همچنين كيفيت كار طراحان صورت میگیرد.

 

 

[ بازدید : 6 ]

[ شنبه 6 شهريور 1400 ] 17:04 ] [ نگار ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]